Володимир Арешонков особисто контролює об’єкти, куди за його сприяння спрямовані державні кошти

22.04.2019

З робочим візитом народний депутат України Володимир Арешонков завітав до центральної міської лікарні Коростеня, де наразі ведуться активні будівельні роботи у деяких медичних корпусах. Володимир Юрійович разом з головним лікарем Коростенської ЦМЛ Віктором Гордійчуком, завідуючими відділень та лікарями поцікавився ходом та етапами проведення ремонтних робіт та проблемами, які виникають.

Насамперед нардеп оглянув хірургічне відділення, де вже проведені ремонти в певних кімнатах завдяки місцевим меценатам, облаштовано одну із туалетних кімнат устаткуванням, зроблено ремонт, а також у приміщенні вмонтовано ліфт. Але, у зв’язку з тим, що будівля дуже стара, а новобудови – восьмиповерховий хірургічний корпус та окремий операційний блок роками залишаються «примарами», хірурги працюють у старому приміщенні, де, на жаль, умови і досі залишаються далеко не найкращими.

Завідуючий хірургічним відділенням Віктор Машталер поскаржився нардепу на жахливий стан в деяких кімнатах, зокрема у другому туалеті, на стару плитку в коридорах, стелі, які просто «сиплються», іржу…  Як наголосив головний лікар Віктор Гордійчук, аби зробити повноцінний ремонт будівлі, де знаходиться хірургічне відділення, потрібно понад 200 млн. грн., і ці кошти краще спрямувати на завершення будівництва нового хірургічного корпусу, який вже з роками перетворився на «міф».

– 11 квітня ми з міським головою Володимиром Москаленком були у віце-прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка. В присутності голови ОДА Ігоря Гундича та інших посадовців говорили, що вже цього року маємо зрушити з місця процес добудови медичних довгобудів у Коростені. Є вже певні домовленості, – зазначив Володимир Арешонков.

Загалом, для того, аби добудувати хірургічний корпус та операційний блок у Коростені, потрібно трохи більше 120 млн. грн. Але поки це складне питання обговорюється на рівні держави, в медичних корпусах Коростенської ЦМЛ  потихеньку ідуть ремонтні роботи, на які за підтримки народного депутата України Володимира Арешонкова спрямовані державні субвенції, також залучені кошти і з міського бюджету Коростеня. Ремонтуються туалети, стелі, стіни, освітлення, замінюються двері. Наразі лише з держбюджету вже виділено близько 700 тисяч грн., 500 тисяч – з міського.

У ході робочої екскурсії нардеп також побував та поцікавився ремонтними роботами в педіатричному відділенні, дитячому інфекційному. Для дитячого відділення були закуплені нові меблі.

Роботи тривають, а для того, аби медицина в Коростені була на вищому рівні, кожен охочий може долучитися і допомогти в цьому, в тому числі і місцеві керівники підприємств. 

Олеся Дейнега 

Читайте також: Володимир Арешонков: «Весняні толоки – добра та корисна традиція».

newday.org.ua

57485038_2196098610702375_6368832288263766016_o 56728343_2196098030702433_1780364798614044672_o