Овруцькі поліцейські викрили парубка у грабежі

22.04.2019
21 квітня до поліції звернувся житель м. Овруча із заявою про пограбування на вулиці. Правоохоронці упродовж кількох годин встановили та затримали хлопця, причетного до події. Нині він дає свідчення у відділку.

Близько 22.30 на одній з центральних вулиць райцентру до 62-річного пенсіонера підійшла група юнаків, один з яких попросив кілька гривень.

Довірливий чоловік дістав гаманець, а з нього – наявну готівку, близько 500 гривень. Хлопець, який звертався з проханням про гроші, не роздумуючи, вихопив кошти та кинувся навтьоки. Інші учасники теж швидко розбіглись.

Про такі обставини події поліцейським розповів потерпілий, який відразу ж зателефонував на «102».

– Завдяки тому, що чоловік не зволікав із повідомленням про злочин, а також зміг описати зовнішність парубків, які його перепинили на вулиці, розшуківці та інспектори групи реагування достатньо швидко знайшли їх, – розповів начальник Овруцького відділення поліції Сергій Савлук.

У результаті проведених заходів оперативники встановили, що пограбував пенсіонера 17-річний житель району. Частину грошей у нього було вилучено, а самого доставлено до відділення поліції для з’ясування усіх обставин.

Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Відтак хлопцеві може загрожувати покарання від штрафу до 4-річного ув’язнення.

 
Фото: ukrainepravo.com
 
 
f3d781358b8d72730a9c4b744410ee2a