Воду в українських містах дослідили на коронавірус
На наявність коронавірусу перевірили воду у Києві та ще 4 містах України. Аналіз проводила київська генетична лабораторія.
30 зразків відібрали в липні-серпні. Взяли проби стічних вод, що надходять на очисні споруди, а також води після очищення, пише gazeta.ua.
Результати не виявили вірус SARS-COV-19 у жодній з проаналізованих проб – у неочищених і в очищених водах. Ці дані передадуть в базу даних NORMAN.
У Київводоканалі кажуть, що “ВООЗ зазначає, що на сьогодні немає доказів того, що вірус Covid-19 передається через каналізаційні системи, з очищенням стічних вод або без них”.
Читайте також: Діти з 12 років, як і дорослі, повинні носити захисні маски – ВООЗ
