У Коростені на серпневій педагогічній конференції нагородили кращих освітян
28 серпня у Коростені, в міському палаці культури, пройшла традиційна серпнева педагогічна конференція. Захід відбувся з дотриманням карантинних вимог, були присутні не всі освітян міста.
Під час конференції освітяни підсумували роботу минулого навчального року 2019-2020 та обговорили плани роботи на новий навчальний рік, зокрема під час карантину.
Також під час цієї святкової події на сцену піднімалися кращі педагоги та освітянські колективи для нагороджень грамотами, дипломами і подяками, а митці підготували невеличкий концерт.
Олеся Дейнега
Читайте також: У Коростені Володимир Арешонков вручив грамоти Верховної Ради України
