Вкрали три корови, щоб розплатитися з боргами

11.02.2019

У Полонному судитимуть двох жителів Житомирщини, обвинувачених у крадіжці корів, – передає  ye.ua. Як повідомляють у прес-службі Хмельницького апеляційного суду, на початку жовтня минулого року 33-річний чоловік разом із неповнолітнім знайомим програв на ігрових автоматах 40 тисяч позичених гривень. Аби якось відшкодувати збитки, запропонував юнаку вкрасти на пасовищі корів, здати їх на м’ясо та заробити легкі гроші.

Нагодою скористалися у середині жовтня минулого року. «У Полонному на полі побачили трьох дійних корів, що паслися без нагляду, відіпнули їх та завели на спеціально облаштоване авто. Реалізували худобу аж на Вінниччині. Такі результати досудового розслідування», – йдеться у повідомленні.

Тепер обох обвинувачують в крадіжці за попередньою змовою групою осіб, вчиненій повторно (частина 2 статті 185 Кримінального кодексу України), а старшого – ще й у втягненні неповнолітнього в злочинну діяльність (частина 1 статті 304 Кримінального кодексу України).

Санкції частини 2 статті 185 Кримінального Кодексу України передбачає покарання арештом на строк від трьох до шести місяців або обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк; частини 1 статті 304 Кримінального Кодексу України – позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Фото: rambler.ru

newday.org.ua

19173412.441612.1560