Валерій Харчишин вперше розповів про невиліковну хворобу сина: “Він поступово йде”

03.11.2021

Фронтмен українського гурту “Друга ріка” Валерій Харчишин вперше розповів про хворобу сина.

Так, знаменитість взяв участь у шоу “Битва екстрасенсів”, де поділився, що у його роді багато проблем спіткає чоловіків. Зокрема, 2007 року зірка потрапив у страшну ДТП, коли їхав до пологового на зустріч до свого новонародженого сина, пише ТСН.

За декілька років після аварії в одного з нащадків зірки лікарі діагностували невиліковну хворобу. Харчишин не розсекретив діагноз, але зазначив, що син хворіє вже четвертий рік, а сам він важко переживає за хлопчика. Зі свого боку, екстрасенсиня відчула, що хлопчик нібито повертається назад в розвитку та страждає від страшного болю.

Валерій Харчишин / instagram.com/valeriy.kharchyshyn_dr

“Я думав, що страшніше смерті нічого немає, але це набагато важче, тому що, коли твоя близька людина, твій син залишається вдома поруч з тобою, але він змінюється… Зрештою залишається тіло, а душа… він просто поступово йде. Це коли ти любиш свою дитину, вона у твоєму уявленні одна, а приходиш додому – це інша людина. Просто витягли з нього все зсередини”, – поділився виконавець.

Музикант розповів і про дві найболісніші смерті, які йому довелося пережити. Це смерть близького друга та брата.

“Помер близький мені друг, 12 років ми були разом, у хорі співали. Він пішов з життя за власним бажанням, стрибнув з моста. Друга смерть – це брат Василь. Він мучився довго від онкології, лімфома крові. Ці дві втрати мають болюче місце у моєму житті”, – зізнався він.

 

Зауважимо, Валерій Харчишин та його дружина Юлія Кузьмінська 2016 року втратили сина. На 21 тижні вагітності у жінки стався викидень.

Читайте також: Мартин Якуб: “Зараз пишу новий роман. Місце дії – село в Житомирській області”

newday.org.ua