З 1 жовтня водіям потрібно їздити з увімкненими фарами
З 1 жовтня водії мають не забувати вмикати денні ходові вогні або ближнє світло фар на заміських дорогах.
Це правило застосовують, бо у холодну пору року скорочується світловий день. Тому виникає необхідність підвищити видимість на дорозі в денну пору доби, не лише в темний час. Це правило діятиме до 1 травня. За порушення водії зобов’язані платити 425 гривень штрафу.
Фото: lyuboml.rayon.in.ua
Читайте також: Із 1 жовтня – “ні” дрібним копійкам
