Із 1 жовтня – “ні” дрібним копійкам
Із 1 жовтня усі суб’єкти господарювання повинні припинити приймати монети номіналами 1, 2 та 5 копійок в готівкових розрахунках.
Крім цього, НБУ поступово виводитиме з обігу монету номіналом 25 коп., однак поки що вона залишиться платіжним засобом. Разом з тим, Національний банк України планує у 2019 році ввести в обіг монету номіналом 5 грн, повідомляє censor.net.ua.
Читайте також: Кабінет Міністрів України змінив формат проведення засідань
