Із 1 жовтня – “ні” дрібним копійкам

04.09.2019

Із 1 жовтня усі суб’єкти господарювання повинні припинити приймати монети номіналами 1, 2 та 5 копійок в готівкових розрахунках.

Крім цього, НБУ поступово виводитиме з обігу монету номіналом 25 коп., однак поки що вона залишиться платіжним засобом. Разом з тим, Національний банк України планує у 2019 році ввести в обіг монету номіналом 5 грн, повідомляє censor.net.ua.

Читайте також: Кабінет Міністрів України змінив формат проведення засідань

newday.org.ua