В Україні вводять штраф за перевезення дітей не в автокріслі
Ще навесні 2019 року в Україні планували істотно збільшити штрафи для водіїв за перевезення дітей неналежним чином, а саме – без автокрісел. 29 жовтня 2019 року Верховна Рада нарешті ввела за це штрафи. Рішення прийнято у другому читанні.
В Україні кожен 10-ий травмований у ДТП – дитина. Це жахаюча статистика Міністерства охорони здоров’я України, пише Українська правда.
Законопроект 1150 підтримали всі фракції. За нього проголосували 332 народних депутати. Згідно з законопроектом, за порушення правил перевезення дітей водій отримує штраф у розмірі 30 неоподаткованих мінімумів (510 гривень).
При повторному порушені штраф сягатиме – 850 гривень.
Заборона перевозити дітей віком до 12 років і зростом до 145 сантиметрів у машині без використання спеціальних засобів, які дозволять пристебнути дитину пасками безпеки існувала й раніше, але штрафи не були передбачені.
Читайте також: З 1 жовтня водіям потрібно їздити з увімкненими фарами

