В Україні оновили документ про успішний техогляд

03.05.2019

В Україні з 1 травня оновили формат документу, що підтверджує успішне проходження техогляду автотранспорту. Тепер ця інформація зберігатиметься у форматі радіомітки, пише gazeta.ua.

“Паперовий бланк протоколу видаватиметься суб’єктами здійснення обов’язкового технічного контролю у комплекті зі самоклейною міткою радіочастотної ідентифікації. Відповідно до пункту 30.2 Правил дорожнього руху, власник зобов’язаний закріпити мітку в правій верхній частині вітрового скла, з його внутрішнього боку”, – повідомляє прес-служба головного сервісного центру МВС України.

Нововведення зменшить ризик фальсифікації протоколів ОТК і полегшить роботу контрольних органів.

Зміни затверджено Постановою Кабінету міністрів України від 23 січня 2019-го №46. Якщо власник транспортного засобу отримав бланк протоколу ОТК до набуття чинності постанови №46, він зможе користуватися документом старого зразка до моменту закінчення терміну його дії.

Фото: dialogs.org.ua

Читайте також: В Україні будуть огороджувати залізничні колії.

newday.org.ua

Snimok-225-756x425-696x392