В інфекційному відділенні Овруцької лікарні знаходиться 8 хворих на коронавірус

17.09.2020

Станом на 16.09.2020 року на Овруччині на амбулаторному лікуванні знаходиться 105 хворих, в інфекційному відділенні міської лікарні Овруча – 8 хворих, 2 – смт Лугини.

Таку інформацію надала Овруцька міська рада. 

Читайте також: COVID-19 на Житомирщині: за добу виявили 73 нові випадки, двоє хворих померли

newday.org.ua