У Житомирі щедрувальники побачили забутий господарями ключ у дверях квартири і занесли його охоронцю

14.01.2021

Школярі, які щедрували у Житомирі, годину чекали господарів квартири, які залишили ключі у дверях і пішли. Ігор Ясіновський, Денис Петренко, Євген і Дар’я Сінкевич навчаються у різних навчальних закладах, але дружать змалечку.

На різдвяні свята ватагою ходять по квартирах та будинках колядувати і щедрувати. На старий Новий рік завітали до однієї із багатоповерхівок у Житомирі щедрувати. «Коли ми вийшли із ліфта, я одразу звернув увагу, що у дверях ключі. Перевірив, чи зачинені. Ми годину стояли і чекали господарів. Підходили люди і представлялися сусідами, але я сумнівався, чи віддавати ключі, а раптом це не справжні сусіди. Я ще сфотографував на свій телефон двері з ключами», – розповідає Ігор Ясіновський.

Ігор написав свій номер телефону на клаптику паперу, вставив у двері, а ключі заніс охоронцю. Господарі навіть не здогадувалися, що залишили ключі. Дізналися із чату будинку. Коли прийшли додому, розчулилися до сліз, що все на місці.

«У свято Щедрого вечора вкотре розумієш, що є дива. Наші діти прекрасні. Від душі дякуємо щедрувальникам за їхню турботу», – сказали власники квартири.

Читайте також: У Житомирі козуля, яку врятували перехожі, житиме в контактному зоопарку

newday.org.ua