У Житомирі зніматимуть фільм про події 1941 року
Зйомки фільму «Відлуння» планують провести з 20 по 23 липня на вулицях Житомира. У стрічці розповідатиметься про події 1941 року.
20 липня – вулиця Лермонтовська з 7.00 до 11.00 та біля Краєзнавчого музею з 11.30 до 18.00.
21 липня – вулиця Пушкінська з 7.00 до 18.00 та вулиця Лермонтовська з 18.00 до 19.00.
22 липня – вулиця Ольжича, 14 з 8.00 до 20.00.
23 липня – вулиця Ольжича, 14 з 8.00 до 20.30.
Режисер фільму – відомий український актор та сценарист, заслужений артист України Валерій Шалига.
Фото: ukrinform.ua
Читайте також: Українські десантники продовжують підкорювати небо над Житомирщиною
