У Житомирі зніматимуть фільм про події 1941 року

18.07.2019

 Зйомки фільму «Відлуння» планують  провести  з 20 по 23 липня на вулицях Житомира. У стрічці  розповідатиметься про події 1941 року.

20 липня – вулиця Лермонтовська з 7.00 до 11.00 та біля Краєзнавчого музею з 11.30 до 18.00.

21 липня – вулиця Пушкінська з 7.00 до 18.00 та вулиця Лермонтовська з 18.00 до 19.00.

22 липня – вулиця Ольжича, 14 з 8.00 до 20.00.

23 липня – вулиця Ольжича, 14 з 8.00 до 20.30.

Режисер фільму – відомий український актор та сценарист, заслужений артист України Валерій Шалига.

Фото: ukrinform.ua

Читайте також: Українські десантники продовжують підкорювати небо над Житомирщиною

newday.org.ua

зйомки фільму