У Малинській громаді можна безплатно вакцинуватися від грипу

18.01.2023

У Малинській громаді можна безплатно вакцинуватися від грипу. Зараз це можуть зробити усі мешканці громади, які мають укладену з сімейним лікарем декларацію. Про це розповів головний лікар Малинського центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Андрійцев, передає MALYN.MEDIA.

«Раніше ця вакцина була доступна тільки для медичних працівників. Зараз її маємо у надлишку, тому можемо вакцинувати охочих мешканців громади. На сьогодні кращого захисту від грипу не існує, це найефективніший спосіб», — зазначив Андрійцев.

Вакцина ДжіСі Флю Квадривалент/ GC Flu Quadrivalent ― це суспензія для ін’єкцій, що містить штами вірусів грипу зі зниженою активністю, які провокують організм до вироблення антитіл. Оскільки віруси грипу постійно змінюються, штами вірусу, що відбираються для вакцини, щорічно переглядаються ВООЗ. Дітям вводиться від 6 місяців. Дорослим вводиться без вікового обмеження. Вакцинуватися потрібно раз на рік.

У приватних клініках вартість такої вакцини – приблизно 500 гривень.

Для запису потрібно звернутися до реєстратури за номерами 095-178-57-48; 096-66-38-455; 5-13-28. Можна також записатися через свого сімейного лікаря.

newday.org.ua