Продавали дітям алкоголь та цигарки – на Житомирщині оштрафують два магазини

17.01.2023

Поліцейські провели рейд та задокументували факти продажу алкоголю і цигарок дітям у магазинах в смт Новогуйвинське та в селі Глибочиця. Обом магазинам загрожує штраф від 6800 до 13600 гривень. Про це розповіла керівниця підрозділу ювенальної превенції Нацполіції Житомирщини Наталія Гончарук, передає Суспільне.

За її словами, у цих же громадах поліцейські виявили п’ятьох дорослих, які разом з неповнолітніми розпивали алкогольні напої. За це на дорослих склали адмінпротоколи за доведення неповнолітнього до стану сп’яніння.

“Хоча у невеликих населених пунктах продавці добре знають місцевих, в тому числі, дітей, це їх не зупиняє. Днями поліцейські провели рейд в смт Новогуйвинське та в селі Глибочиця – там у місцевих магазинах неповнолітнім продавали цигарки та алкоголь. Тож, тепер кожному з цих магазинів загрожують штрафи від 6800 до 13600 гривень. Сподіваємось, що такий аргумент застереже їх від повторних правопорушень”, – каже Наталія Гончарук.

Крім цього, поліцейські провели роз’яснювальні бесіди ще з 11 юнаками та дівчатами, які палили та розпивали спиртне. На сімох з них, кому вже виповнилося 16 років, поліцейські склали адмінматеріали за розпивання алкоголю у заборонених законом місцях. Ще на двох неповнолітніх склали адмінпротоколи за куріння у заборонених місцях. За молодших порушників відповідатимуть батьки.

За словами речниці Нацполіції Житомирщини Алли Ващенко, щодо магазинів, де виявили порушення, правоохоронці разом з податковою службою вирішують питання про позбавлення ліцензій на продаж алкоголю та тютюну.

newday.org.ua