У Коростені запрацює нове приймальне відділення екстреної медичної допомоги

28.09.2020

У Коростені на території міської лікарні проводяться будівельні роботи. Реконструкція корпусу, де буде приймальне відділення екстреної медичної допомоги, обійдеться у 16 мільйонів гривень.

За програмою Президента України «Велике будівництво», Житомирської ОДА та міської влади Коростеня наразі проходять зовнішні та внутрішні роботи, утеплення  будівлі, яка вже має відчинити свої двері пацієнтам до кінця цього року. Підрядником робіт є організація «ЕЛІТТБУД-1».

Уряд визначив ще літом цього року перелік опорних лікарень, які підпадають під реалізацію проєкту з будівництва, реконструкції або капітального ремонту приймальних відділень опорних лікарень медичних закладів у госпітальних округах. Також було затверджено фінансування.

Коростенська центральна міська лікарня потрапила до цього переліку, і було передбачено за державні кошти та кошти світового банку провести реконструкцію двоповерхової будівлі, на що виділено 8 мільйонів гривень. Також для проведення більш сучасних робіт, забезпечення оснащенням новітньою технікою Коростенською міською радою на черговій сесії було виділено ще 8 мільйонів з міського бюджету. Тобто, реконструкція корпусу, де буде приймальне відділення екстреної медичної допомоги, складає разом 16 мільйонів гривень.

У новому приймальному відділенні екстреної медичної допомоги надаватиметься стаціонарна допомога тим хворим, котрих привозитиме швидка допомога. Це хворі, які потребуватимуть екстреної медичної допомоги: з інфарктами, інсультами, після ДТП, політравмами. Також буде проводитись екстрене обстеження та надання хірургічної й травматологічної допомоги.

Олеся Дейнега

Читайте також: У Коростені встановили перші поштомати

newday.org.ua