У Коростені пройде Другий всеукраїнський музичний фестиваль «Твоя Країна fest»

14.06.2019

11 червня в прес-центрі ІА «Укрінформ» відбулась презентація Другого всеукраїнського музичного фестивалю «Твоя Країна fest», який пройде за підтримки Міністерства інформаційної політики України у червні-липні цього року в 7 містах України.

15 червня концерт відбудеться у Коростені (Житомирська область), 19 червня – в Чернігові, 22 червня – в Сумах, 25 червня – в Шостці (Сумська область), 28 червня – в Бердянську (Запор ізька область), 1 липня – в Скадовську (Херсонська область), 4 липня – у Чорноморську (Одеська область).

15 червня о 16:00 в конференц-залі виконавчого комітету Коростенської міської ради (к. №13) відбудеться прес-конференція учасників Другого всеукраїнського музичного фестивалю «Твоя Країна fest», який пройде за підтримки Міністерства інформаційної політики України у червні-липні цього року в 7 містах України. Учасники: Сергій Фоменко (Фома) – лідер гурту MANDRY, Оксана Муха та Олег Собчук – фронтмен українського рок-гурту «СКАЙ»,Марина Соботюк – радник міністра з питань міжнародної комунікації Міністерства інформаційної політики.

Читайте також: На Овруччині на Святу Трійцю пройде Фестиваль автентичної культури української шляхти

newday.org.ua

Коростень 15.06.2019