У Коростені продовжують боротьбу із «самогонними точками» 

25.10.2019

На території Житомирської області проводяться превентивні заходи з метою належної протидії самогоноварінню, зменшення кількості кримінальних правопорушень, скоєних особами в стані алкогольного сп’яніння.

З початку 2019 року працівниками міського  відділу поліції Коростеня було складено 184 адміністративних протоколів за ст. 176 КУпАП (виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його виготовлення). Поліцейські вилучили та знищили 145 л самогону, 320 л самогонної закваски та 121 частина самогонних апаратів.

Працівники Коростенського відділу поліції звертаються до громадян з закликом не залишатися осторонь проблеми самогоноваріння, а повідомляти про ці факти та реалізації незаконного алкоголю до відділу поліції або на лінію «102». Ваше повідомлення буде перевірене та розглянуте згідно з чинним законодавством, інформує Олена Волковська, прес-офіцер Коростенського відділу поліції.

Читайте також: Іноземця, якого звинувачують у викраденні та катуванні коростенки, відпустили з-під варти: дівчина боїться за життя

newday.org.ua

У Коростені продовжують боротьбу із «самогонними точками»