У Коростені поліцейські оголосили підозру парубкові за наругу над прапором

21.02.2019

Як ми вже повідомляли, в Коростені невідомий під нецензурні вигуки зламав державний прапор. 15 лютого слідчі Коростенського відділу поліції розпочали розслідування наруги над державним символом. Один з користувачів соціальної мережі виклав на сторінці відео із записом пошкодження прапора України. Повідомляє Головне управління Національної поліції в Житомирській області.

18 лютого поліцейські на підставі зібраних свідчень та доказів оголосили про підозру у вчиненні правопорушення 23-річному коростенцю.

У ході досудового розслідування встановлено, що події розгортались увечері в центрі міста.  Один з парубків з групи молоді, які йшли з кафе на дискотеку, зняв встановлений поблизу адміністративного приміщення прапор.
Згодом почав розмахувати ним, бити об землю та нецензурно при цьому висловлюватись.

Поліцейські дізнались про подію завдяки відео,  записаному та розміщеному у соціальній мережі одним з очевидців.

 Нині встановлено особи обох парубків: і виконавця, і оператора. У рамках кримінального провадження вони дали свої свідчення.

–Наруга над прапором, що є державним символом  – це прояв крайньої неповаги і до батьків, і до себе, і до своєї країни, – прокоментував  начальник ГУНП Житомирщини В’ячеслав Печененко. – Парубок, який це вчинив, перебував у стані сп’яніння, однак це ніскільки його не виправдовує, швидше навпаки – свідчить про ставлення до моральних норм та людських цінностей.

18 лютого слідчі Коростенського відділу поліції за погодженням з Коростенською місцевою прокуратурою оголосили хлопцеві про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 338 (Наруга над державними символами) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає відповідальність у вигляді як штрафу, так і позбавлення волі терміном до 3 років, розповідають у Коростенському відділі поліції.

 Читайте також: В Одесі житомирянка під приводом ворожіння намагалася пограбувати місцеву жительку.

newday.org.ua

прапор-1