У Коростені овручанин хотів перереєструвати авто, яке розшукував Інтерпол

06.01.2022

У перший же робочий день 2022 року, 4 січня у Коростені затримали автомобіль Volkswagen Sharan, який розшукував Інтрепол.

До територіального сервісного центру МВС № 1843 звернувся житель Овруча з наміром перереєструвати авто за договором купівлі-продажу, укладеному в торговельній організації, що здійснює продаж транспортних засобів.

Однак під час перевірки за базою даних банку «Інтерпол» адміністратор сервісного центру МВС встановив, що автомобіль знаходиться у розшуку. В результаті замість нових номерних знаків клієнт отримав розмову з правоохоронцями, які вилучили авто для з’ясування усіх обставин.

На жаль, подібні випадки непоодинокі, тож вкотре повторюємо: найбезпечніше укладати договір купівлі-продажу саме в сервісному центрі МВС, де транспортний засіб ретельно перевірять фахівці Експертної служби та адміністратори ТСЦ МВС.

Отримати інформацію про послуги та консультацію можна за номером: (044) 290 19 88 або в повідомленнях на офіційній Фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС. Дізнатися новини сервісних центрів MBC – на сайті Головного сервісного центру МВС.

Читайте також: «Дія» надсилатиме сповіщення в разі спроб узяти на вас кредит

newday.org.ua