Травмовано двох жінок через ворожу атаку Житомирщини 13 травня

14.05.2026

Внаслідок російської атаки на Житомирщину 13 травня постраждало 2 людини.

Про це інформують в ДСНС.

Попередньо, дві жінки госпіталізовані до лікарні.

“Попри загрозу повторних ударів, рятувальники працювали на кількох локаціях враховуючи безпекову складову для особового складу. Також на місцях ворожих обстрілів піротехніки ДСНС обстежували територію на наявність вибухонебезпечних предметів”, — йдеться у повідомленні.

newday.org.ua