“Нова пошта” безкоштовно зберігатиме посилки до закінчення карантину

19.03.2020

“Нова пошта” безкоштовно зберігатиме посилки до закінчення карантину (3 квітня), повідомляє прес-служба “Нової пошти“.

Ми розуміємо, що в ситуації, яка склалася, ви можете не встигнути забрати посилки вчасно. Тому, ми потурбуємось про ваші відправлення – до 3 квітня зберігання безкоштовне. Приходьте за своїми посилочками у зручний для вас день. Ми продовжуємо надавати послуги у повному обсязі. Відділення, термінали, кур’єри, поштомати, міжнародна доставка – все працює у звичайному режимі”, – заявили у компанії.

Раніше “Нова Пошта” зберігала вантаж на складі безкоштовно 5 днів. Якщо клієнт його не забирав, йому доводилося платити за зберігання.

Фото: shotam.info

Читайте також: Коронавірус: як захистити свою психіку

newday.org.ua