Нова кулінарна телепрограма «Страва честі” розпочалася з Коростенщини

12.03.2019

10 березня у ранковому ефірі каналу «СТБ» відбулася прем’єра кулінарного тревелу «Страва честі», ведучим якої є успішний український шеф-кухар Юрій Ковриженко. І проходили зйомки першої передачі на Коростенщині. Головними героями стали меленівські співочі господині та славнозвісний Фестиваль дерунів у столиці древлян.

«Страва честі»  і ведучий – шеф-кухар Юрій Ковриженко  вирушають у подорож найколоритнішими куточками України в пошуках унікальних рецептів, сімейних секретів українських господинь, які передаються з покоління у покоління, і незвичайних інгредієнтів для страв, властивих тому чи іншому регіону.  І першими героїнями та мальовничим краєм, куди завітав відомий кулінар України та його кухня на колесах, стали село Мелені у Коростенському районі і місто Коростень, де якраз на ту пору у розпалі було підготування та проведення ювілейного 10-го Фестивалю дерунів.

У селі Мелені Юрій Ковриженко зустрівся з вправними господинями, які не лише мають велике господарство, а й унікальні народні голоси. Всі вони є артистками  жіночого народного фольклорно-етнографічного колективу «Тещі та свекрухи». І приїхала до них «Страва честі» недаремно – саме меленівські дівчата перемогли у попередньому Фестивалі дерунів та отримали призове місце за свої дерунярські смаколики.

Панянки разом з господинею Наталією навчили Юрія Ковриженка секретам приготування дерунів із білими грибочками, домашнім творогом, м’ясом, а таємницями стали терти картоплю на «сільському комбайні» – тертці, з додавання сметанки, цибулі і обов’язково морквинки для жовтого кольору, і жодного граму борошна.

Меленівські деруни шеф-кухарю дуже сподобалися, але господині попросили Юрія Ковриженка придумати їм новий рецепт, аби з ним вже завтра поїхати на Фестиваль дерунів до Коростеня. І поки вони думали-гадали, шеф-кухаря «вкрали».

 А «поцупили» його представники мера Коростеня, який привітно зустрів Юрія Ковриженка на подвір’ї свого гарного будинку, де вони разом смажили деруни за мерівським рецептом – дуже простим і класичним, але який подобається всім, бо черга, коли сам міський голова на Фестивалі смажить деруни – просто незвичайно велика! Але і сам мер Володимир Москаленко попросив шеф-кухаря теж придумати йому новий рецепт, та Юрій Ковриженко залишився вірним своїм подругам-господиням із Мелень, бо в них є… заповітна мрія.

«У нас у кожної по 4 поросят, дві корови, телята, кури, качки, коні, діти та багато внуків. І ми вже 23 роки ніде, окрім наших Мелень, не були. А мріємо ми про відпочинок у Карпатах», – ось про таку давню мрію повідали Юрію Ковриженку артистки «Тещі і свекрухи». А для цього, аби мрія збулася, їм потрібно було продати якнайбільше дерунів, аби вторгувати багато грошей.

І продали. Їхні «Бургер-деруни» та «Деруни-трикутнички» сподобалися багатьом, бо біля мобільного ресторанчику на колесах «Страва честі», який працював до пізнього вечора на Фестивалі дерунів у Коростені в парку «Древлянський» 8 вересня 2018 року, була велика черга. А ще б бак! Смачно, музично і ще й на «СТБ» можна було потрапити. Назбирали жіночки того дня 11 тисяч гривень.

Олеся Дейнега 

Читайте також: «На щастя, на долю…» – разом з Павлом Табаковим на Святі весни та жіночності співали овручанки та коростенки.

newday.org.ua

53613716_10157080330398048_1333409400617959424_n