Науковці заявили, що селфі з дикими тваринами шкодять їм та спричиняють стрес
Професор з Університету Отаго в Новій Зеландії Філіп Седдон вважає, що довгостроковими наслідками численних селфі для тварини може бути пауза в харчуванні та зниження рівня народжуваності. За його словами, проблема селфі полягає в тому, що зображення з’являються без контексту.
«Навіть якщо в описі під фото закликають захищати різні види тварин, цей зміст втрачається. Люди бачать лише те, що хтось обіймає пінгвіна, і хочуть зробити так само», — додав професор.
Дослідники Всесвітнього товариства захисту тварин у звіті за 2017 рік вказали, що з 2014 року кількість селфі з тваринами збільшилась на 292%. Експерти назвали 40% таких селфі шкідливими, бо на них обіймають чи тримають тварину. «Хорошим» селфі з тваринами вчені називають фото, де немає контакту між твариною та людиною, і тварину при цьому не тримають в неволі.
Фото: lux.fm
Читайте також: Безсоння і запаморочення – чому не можна спати з домашніми тваринами
