На Житомирщині після поминального обіду госпіталізовано 12 осіб

07.08.2019

 6 серпня у Житомирській області до центральної районної лікарні Андрушівського району поступили 12 осіб з попереднім діагнозом харчове отруєння, з них 2 – діти. Про це повідомляє УНН із посиланням на прес-службу ДСНС.

“6 серпня до Андрушівської центральної районної лікарні з попереднім діагнозом харчове отруєння госпіталізовано 12 осіб (з них 2 дитини)”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що вказані особи 4 серпня вживали їжу на поминальному обіді у с. Зарубинці Андрушівського району (всього перебувало 70 осіб).

Рятувальниками додається, що наразі проводиться комплекс протиепідемічних заходів.

Читайте також: Запрацювали нові правила маркування продуктів

newday.org.ua