На Житомирщині сфотографували дивовижне лебедине сімейство
Ціле лебедине сімейство вдалося сфотографувати житомирянці Любов Сидоренко.В цілях безпеки благородних птахів, місцезнаходження їх не уточнювали.
Фотографії опублікували в групі “О! Житомир!” у Фейсбук: “Фото із лебединого життя. Лебідь, головний сім’янин, зустрів мене ворожо. Я вліво – він за мною,я вправо – він за мною,а якщо підходила ближче,то він розпушував крила і виходив на берег, ідучи рішуче мені на зустріч. Через деякій час лебідь трішечки заспокоївся,можливо зрозумів, що я не причиню лиха,але близько не підпускав.Вся його увага була зосереджена на свою родину, але і з мене очей не спускав. Він дуже хвилювався і попросив мене нікому не розповідати його місце знаходження”, – пише користувачка.
Читайте також: Фотограф показав дикий тваринний світ Чорнобиля



