На Житомирщині сфотографували дивовижне лебедине сімейство

26.06.2019

Ціле лебедине сімейство вдалося сфотографувати житомирянці Любов Сидоренко.В цілях безпеки благородних птахів, місцезнаходження їх не уточнювали. 

1561361967_65083379_417364828850052_8289470284973473792_n

Фотографії опублікували в групі “О! Житомир!” у Фейсбук: “Фото із лебединого життя. Лебідь, головний сім’янин, зустрів мене ворожо. Я вліво – він за мною,я вправо – він за мною,а якщо підходила ближче,то він розпушував крила і виходив на берег, ідучи рішуче мені на зустріч. Через деякій час лебідь трішечки заспокоївся,можливо зрозумів, що я не причиню лиха,але близько не підпускав.Вся його увага була зосереджена на свою родину, але і з мене очей не спускав. Він дуже хвилювався і попросив мене нікому не розповідати його місце знаходження”, – пише користувачка. 

Читайте також: Фотограф показав дикий тваринний світ Чорнобиля

newday.org.ua

1561361942_64748970_417364502183418_7316535488054034432_n 1561362007_64480152_417364912183377_2518287394642329600_n 1561362018_65055393_417364752183393_7234165157847367680_n