На Овруччині військові на службовій машині збили стовб і втекли з міста події

29.07.2019

Очевидці повідомляють, що в селі Слобода-Шоломківсіка на залізнічній смузі двоє військових на службовій машині збили стовб і втікли з міста події.

“27.07 в селі Слобода-Шоломківсіка на залізнічній смузі два воєнних на службовій машині КРАЗ збили стовб і втікли з міста події. Отак наша армія нас береже. Скоро будем боятися по вулиці ходити. Це добре що вони в стовб заїхали а не в чийсь будинок чи в дітей які грають на вулиці”, – пишуть очевидці в Підслухано Овруч.

Читайте також: У Лугинах закрили СІЗО та звільнили 6 в’язнів

newday.org.ua

 

скрін 7899

67443942_443443122906127_8396370298689028096_n (1)