На Овруччині військові на службовій машині збили стовб і втекли з міста події
Очевидці повідомляють, що в селі Слобода-Шоломківсіка на залізнічній смузі двоє військових на службовій машині збили стовб і втікли з міста події.
“27.07 в селі Слобода-Шоломківсіка на залізнічній смузі два воєнних на службовій машині КРАЗ збили стовб і втікли з міста події. Отак наша армія нас береже. Скоро будем боятися по вулиці ходити. Це добре що вони в стовб заїхали а не в чийсь будинок чи в дітей які грають на вулиці”, – пишуть очевидці в Підслухано Овруч.
Читайте також: У Лугинах закрили СІЗО та звільнили 6 в’язнів

