На Овруччині продовжуються пожежі: палало за Підруддям
“Палає за Підруддям…”, – написала Анна Скажинюк у групі “Підслухано Овруч” у Фейсбук та додала фото, на яких добре видно загоряння.
В коментарях люди висловлюють занепокоєння та невдоволення. “Якби штрафували за це, то трохи б думали!!!”, – пишуть користувачі.
Як ми повідомляли вчора, На Коростенщині знову загоряння: цього разу біля села Поліського.

