На Овруччині гадюка вкусила 9-річну дитину

29.05.2019

Наразі хлопчик перебуває у реанімаційному відділі районної лікарні під пильним наглядом лікарів.

У вівторок, 28-го травня, до реанімаційного відділення Овруцької лікарні було госпіталізовано уродженця села Левковичі, 2009 року народжння, із попереднім діагнозом “укус гадюки у праву нижню кінцівку”. Відповідна інформація була оприлюднена прес-службою управління цивільного захисту населення Житомирської облдержадміністрації, передає times.zt.ua.

“Зараз дитина знаходиться у задовільному стані під постійним наглядом медиків. Життю 9-річного хлопчика вже нічого не загрожує”, – повідомив головний спеціаліст управління.

Фото: tsn.ua

Читайте також: У День захисту дітей в Овручі працюватимуть безкоштовні атракціони.

newday.org.ua

гадюка