Як вчителю з Коростеня вдалося потрапити в 10-тку кращих вчителів України

04.10.2021

3-го жовтня українські вчителі святкують свій день. Напередодні свята їх вітають учні, батьки, близькі та влада, а також відзначають кращих у рамках найпрестижнішої нагороди для вчителів Global Teacher Prize Ukraine. Ігор Охрімчук із коростенської школи №5 входить до ТОП-10 фізруків країни.

Першому житомирському він розповів, як потрапив у номінацію до престижної премії, які має плани та чи змінилися проблеми фізри у школах.

«Спорт люблю з дитинства. Скільки себе пам’ятаю, веду активний спосіб життя. Тому і вирішив стати вчителем фізкультури і привчати дітей до спорту»,  – розповів Охрімчук.

Учитель поділився, як потрапив у рейтинг кращих. Говорить, що мріяв про топ-50, а вийшло топ-10:

«Сам прочитав у інтернеті про конкурс і вирішив заповнити анкету. Сподівався, що потраплю хоча б у топ-50, але точно не очікував, що буду в десятці. Коли у школі дізналися, колеги підтримали, а також родичі і сім’я».  

Фізрук зізнається, що якби виграв, то гроші відклав би на житло, адже зовсім скоро одружуватиметься.

«Звичайно, цікавила подорож до Німеччини, адже там все із фізкультурою інакше. Це досвід. А гроші відклав би, бо збираю на житло. Через місяць – одружуватимуся!», – задоволено розповів Ігор Охрімчук.

Вчитель акцентує: проблеми фізкультури такі ж, як і були – відсутність належного інвентарю. До прикладу, мультимедійні дошки теж потрібні і для фізкультури.

«У нашій професії потрібно зацікавити дитину. Без сучасного інвентарю це не просто. Фізрукам потрібні приладдя для уроків, м’ячі, ноутбуки, дошки і вся інша матеріально-технічна база. Бо якщо у школі чотири м’яча, то уроків нормально не проведеш.

Мене щиро здивувало те, що у номінацію потрапили вчителі з регіонів і тільки один учитель із Києва. Оцінювали не круте обладнання, а креативність вчителів», – поділився Ігор Охрімчук.

Фізрук із Коростеня цьогоріч не став №1 в Україні (переможницею стала вчителька фізкультури з Тернопільщини, – ред), але у нього все попереду. Наразі він №1 у Житомирській області і не збирається зупинятися. Ігор Охрімчук організовує відкриті уроки, заняття на стадіоні та креативить із завданнями та вправами.

Читайте також: Архітектор показав, як палац Терещенків на Житомирщині виглядав 100 років тому

newday.org.ua