«Кубок Древлянського краю»: у Коростені змагалися танцюристи з різних куточків України

05.11.2019

2 листопада в Коростені відбулись Всеукраїнські змагання з танцювального спорту «Кубок Древлянського краю».

Цього року участь у змаганнях взяли понад 300 учасників, які представляли клуби з Житомирської, Київської, Чернівецької, Чернігівської, Черкаської, Хмельницької, Одеської, Рівненської та Полтавської областей, пише korosten-rada.gov.ua.

Коростенські танцюристи цього року виступили досить вдало, здобувши призові місця у різних категоріях.

Кращий результат серед коростенців продемонстрували: Ніколайчук Іван (учень міської гімназії) та Козловська Софія (учениця міського ліцею), які виступали в парі та посіли І місце у категорії „Ювенали – 1” (діти 7-8 років).  А учень ЗОШ № 5 Холявчук Артем та учениця міської гімназії Меленівська Марія здобули І місце у категорії “Юніори – 1”, та “Юніори – 2”.

Срібними призерами у категорії „Ювінали – 2” (Е-клас Європейська програма) стали Білошицкий Олександр (учень Поліської ЗОШ) та Петричук Марія (учениця міської гімназії).

Бронзу здобули Софієнко Олександр (учень міської гімназії) і Салій Діана (учениця міського колегіуму) у категорії „Ювінали – 2” (Е-клас латиноамериканська програма) та Мосійчук Євгеній (учень НВК №12) і Войтович Єлизавета (учениця міської гімназії) у категорії „Юніори – 1” (Е-клас європейська програма).

Читайте також: У Коростені проходить виставка картин художниці Катерини Лисової

newday.org.ua

«Кубок Древлянського краю»: у Коростені змагалися танцюристи з різних куточків України «Кубок Древлянського краю»: у Коростені змагалися танцюристи з різних куточків України «Кубок Древлянського краю»: у Коростені змагалися танцюристи з різних куточків України «Кубок Древлянського краю»: у Коростені змагалися танцюристи з різних куточків України«Кубок Древлянського краю»: у Коростені змагалися танцюристи з різних куточків України «Кубок Древлянського краю»: у Коростені змагалися танцюристи з різних куточків України