У Коростені проходить виставка картин художниці Катерини Лисової

05.11.2019

«Романтика золотої осені» – така назва художньої виставки картин відомої коростенської художниці Катерини Лисової, яка радо зустрічатиме гостей до 22 листопада у приміщенні ГО «Древлянська громада» за адресою: Коростень, вулиця Грушевського, 26, будівля готелю.

Кожна робота, кожна картина Ваша, Катерино Григорівно, цікава по-своєму, – каже на урочистому відкритті виставки голова громадської організації «Древлянська громада» Юрій Вигівський. – У Вашій творчості багато різних тем, картин, де змальовано наш поліський край, рідний Коростень. Думаю, що сьогоднішня зустріч надихне всіх нас тільки на добрі справи, на перспективу, творчість і розвиток таланту. Дякуємо Вам за цю прекрасну виставку, і запрошую всіх приходити та насолоджуватися красою чудових картин романтики золотої осені. Ці квіти Вам, як талановитому художнику, людині творчій та обдарованій, і бажаю Вам натхнення у житті і творчих успіхів.

Під час урочистого заходу з нагоди відкриття виставки відому мисткиню прийшли привітати поціновувачі її творчості, друзі та прихильники, а також інші художники. Кожен був з квітами, подарунками та дякував художниці за можливість на мить зануритися у барви золотавої осені, «пройтися» знайомою вулицею повз батьківську хату, рідними закутками міста, вдихнути аромат осінніх квітів і разом з жовтогарячими листками «награвати» кожен свою потаємну мелодію серця.

Від народного депутата України Володимира Арешонкова пані Катерині було подаровано гарну квіткову ікебану, як доповнення краси, що запанувала у невеличкій кімнаті «Древлянської громади».

Під час свого виступу художниця зауважила, що було б добре, якби у Коростені з’явилася окрема виставкова зала, невеличка галерея, де кожен художник Полісся (а їх є багато) зміг показувати свої роботи для земляків. Також художниця мріє про альбоми-буклети художників Коростенщини, в тому числі і власні,  які б додали іміджу місту.

Катерина Лисова ще раз нагадала, що виставка працюватиме до 22 листопада. Художниця запрошує всіх помилуватися її картинами.

Олеся Дейнега 

Читайте також: В Коростені відбудеться вистава “Сімейна справа”

newday.org.ua

У Коростені проходить виставка картин художниці Катерини Лисової У Коростені проходить виставка картин художниці Катерини Лисової