Коростенців – учасників АТО, ООС  та членів сімей загиблих воїнів запрошують на санаторно-курортне лікування в санаторії «Дениші»

31.01.2019

На виконання Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил у 2019 році, затвердженої рішенням сесії обласної ради від 18.12.2018 р. № 1294, управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської інформує, що вищевказана категорія громадян має можливість пройти курс санаторно-курортного лікування за рахунок коштів обласного бюджету в санаторії «Дениші» терміном лікування 21 день.

Для проходження санаторно-курортного лікування необхідно: звернутись до лікаря за місцем проживання та взяти довідку форми 072/о (санаторно-курортна карта); паспорт, ідентифікаційний номер, посвідчення УБД, інваліда війни або члена сім’ї загиблого учасника АТО (ООС).

Далі звернутися в обласну клінічну лікарню ім. Гербачевського, каб. №221, Сич Наталія Омелянівна.

Для уточнення інформації звертатись до управління праці та соціального захисту населення за адресою: м. Коростень, вул. Шевченка, 8, – повідомляється на офіційному сайті міста Коростеня.  

Фото: shudnuty.pp.ua

Читайте також: Понад 860 тисяч жителів області вже визначилися із сімейним лікарем.

newday.org.ua

0802a-30