Коростенці виграли домашній чемпіонат України з індорхокею серед юнаків
Сім команд взяли участь у чемпіонат України з індорхокею серед юнаків 2009-2010 років народження, який 1-3 березня відбувся у Коростені. Про це повідомляє Спортивний Житомир.
Це наймолодші хокеїсти, для яких проводяться чемпіонати України. Багато команд показали вже досить справжній хокей, з комбінаціями, баченням поля, хорошою технікою. Все пройшло дуже швидко і чудово.
Перемогу святкували господарі – ХК “Політехнік” (Коростень, тренер Машталір Олександр), другими стала збірна Житомирської області (тренери – Мокрицький Євген, Новак Юлія).
Замикає трійку лідерів КДЮСШ “Барса” (м Шостка тренера махотке В’ячеслав, Мороз Ілля, Яковенко Ігор).
Інші результати:
4 місце – МДЮСШ №1 (Вінниця, тренер Пламаділ Олександр)
5 місце – МДЮСШ №1 (Вінниця, тренер Курбатов Воладімір)
6 місце – “Старт” (Бердичівський р-н, тренер Байдик Денис)
7 місце – ХК “Політехнік” (м.Коростень, тренер Мазур Сергій)
Кращі гравці турніру:
Кращий воротар – Сушко Володимир – МДЮСШ№1 (1) м. Вінниця
Кращий захисник – Машталір Павло – ХК “Політехнік” м. Коростень
Кращий гравець – Дрончак Андрій – збірна Житомирської обалсті
Кращий бомбардир (24 м’ячі) – Машталір Павло – ХК “Політехнік” – м.Коростень
Читайте також: Олександр Шваб з Овруча встановив рекорд з гирьового спорту.
