Коростенський спортсмен у Житомирі отримав Кубок з боксу

19.12.2021

18 грудня на базі спортивного клубу «Ринг» КДЮСШ «Колос» відбулися матчеві зустрічі з боксу за участю команд з Житомира, Києва, Бердичева та Коростеня. Загалом було 36 боїв. Спортсмен Рашид Бонусь із Коростеня отримав кубок «За волю до перемоги», 

На свято боксу завітали майстер спорту міжнародного класу, чемпіон України, призер Чемпіонату Європи, учасник Олімпійських Ігор у Ріо-де-Жанейро, координатор студентського та шкільного боксу в Україні Володимир Матвійчук, а також інтерконтинентальний чемпіон та чемпіон світу (WBF) серед професіоналів Тимур Ахундов. Ахундов, зокрема, приїхав із своєю командою спортсменів.

Старший тренер СК «Ринг» Сергій Дворнін подякував присутнім, що розвивають бокс і докладають усіх зусиль, аби популяризувати цей видовищний вид спорту. Президент клубу «Ринг» Олександр Козицький у вітальному слові побажав учасникам перемог, долати перепони і рухатися вперед.

За результатами матчевих зустрічей, відзначені Кубками Олександр Сапожник із Києва та Рашид Бонусь із Коростеня «За волю до перемоги», Данило Семенюк та Іван Возний «За найкращий бій», Вадим Ткачук «За найкращу техніку».

Читайте також: Коростенські каратисти здобули нагороди на Кубку Житомирської області з кіокушинкай карате

newday.org.ua