Коростенський ,,Політехнік” виграв бронзу на Чемпіонаті України з хокею на траві

30.09.2020

З 24 по 28 вересня Шостці відбулися ігри чемпіонату України з хокею на траві серед юнаків 2007/2008 років народження. Місто Коростень на змаганнях представляла команда ХК ,,Політехнік” під керівництвом тренера Олександра Машталіра.

За результатами змагань, ХК ,,Політехнік-Старт” виборов бронзову нагороду.

Турнірна таблиця має наступний вигляд:

І місце – збірна Вінницької області.

ІІ місце – ХК ,,КДЮСШ – Барса” (Шостка)

ІІІ місце – ХК ,,Політехнік-Старт” (Коростень)

IV місце – ХК ,,Олімпія-Авангард-1” (Вінниця)

V місце – ОДЮСШ ХК ,,Фенікс”

VI місце – ХК ,,МДЮСШ №1” (Вінниця)

VII місце – Збірна Сумської області

VIІI місце – ХК ,,Олімпія-Авангард-2” (Вінниця)

ІХ місце – ХК ,,КДЮСШ №1” (Черкаси)

Х місце – ХК ,,ШЛІСП” (Шостка).

Звання кращого гравця чемпіонату отримав – Дідківський Семен гравець ХК ,,Політехнік-Старт” (Коростень).

Джерело: Спортивний Житомир

Читайте також: Коростенські хокеїсти вибороли золоті нагороди

newday.org.ua