Коростенський ,,Політехнік” виграв бронзу на Чемпіонаті України з хокею на траві
З 24 по 28 вересня Шостці відбулися ігри чемпіонату України з хокею на траві серед юнаків 2007/2008 років народження. Місто Коростень на змаганнях представляла команда ХК ,,Політехнік” під керівництвом тренера Олександра Машталіра.
За результатами змагань, ХК ,,Політехнік-Старт” виборов бронзову нагороду.
Турнірна таблиця має наступний вигляд:
І місце – збірна Вінницької області.
ІІ місце – ХК ,,КДЮСШ – Барса” (Шостка)
ІІІ місце – ХК ,,Політехнік-Старт” (Коростень)
IV місце – ХК ,,Олімпія-Авангард-1” (Вінниця)
V місце – ОДЮСШ ХК ,,Фенікс”
VI місце – ХК ,,МДЮСШ №1” (Вінниця)
VII місце – Збірна Сумської області
VIІI місце – ХК ,,Олімпія-Авангард-2” (Вінниця)
ІХ місце – ХК ,,КДЮСШ №1” (Черкаси)
Х місце – ХК ,,ШЛІСП” (Шостка).
Звання кращого гравця чемпіонату отримав – Дідківський Семен гравець ХК ,,Політехнік-Старт” (Коростень).
Джерело: Спортивний Житомир
Читайте також: Коростенські хокеїсти вибороли золоті нагороди
