Коростенка здобула бронзову нагороду на Кубку України з вільної боротьби
З 15 по 19 жовтня у Києві (Палац спорту) проходили змагання Кубку України з боротьби вільної серед чоловіків та жінок, присвячені видатним українським борцям та тренерам. До участі у змаганнях було запрошено спортсменів з шести країн.
Місто Коростень представляла вихованка Коростенської філії Житомирської ДЮСШ з боротьби, майстер спорту України з вільної боротьби та сумо Дорошенко Ірина під керівництвом тренера Білоуса Владислава Олександровича. За результатами змагань коростенка, змагаючись у ваговій категорії 50кг, виборола бронзову нагороду.
Читайте також: Коростенський “Мал” – чемпіон Житомирщини з футболу сезону 2020
