COVID-19 на Житомирщині: 204 нові випадки, 6 хворих померли

22.10.2020

За минулу добу (21 жовтня) на Житомирщині коронавірус виявили ще у 204 жителів області. Загалом лабораторним шляхом вже підтверджено 10 838 випадків інфікування COVID-19.

Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.

Серед усіх інфікованих COVID-19 вже одужали 6 001 особа (264 особи одужало за минулу добу).

За 21 жовтня нових випадків захворювання на коронавірус зареєстровано у:

м. Житомирі – 47;

Коростенському районі- 37;

Бердичівському районі – 32;

Чуднівському районі- 14;

Баранівському районі- 10;

Житомирському районі– 9;

Новоград-Волинському районі- 9;

Романівському районі- 9;

Андрушівському районі- 8;

Коростишівському районі- 8;

Народицькому районі- 6;

Малинському районі- 5;

Попільнянському районі- 4;

Пулинський районі – 3;

Черняхівський районі- 2;

Ємільчинський районі – 1.

На Житомирщині вже зареєстровано 185 летальних випадків COVID-19. Від ускладнень, викликаних коронавірусом, за минулу добу померли 6 осіб:

Так, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою померли:
три жителі м.Житомира – дві жінки віком 55 і 94 роки та 67-річний чоловік;
67-річна жителька Бердичівського району;
67-річна жителька Коростенського району;
41-річний житель Ємільчинського району.