Коростенці вдало позмагалися на чемпіонаті Житомирської області з боксу
У Житомирі проходив чемпіонат Житомирської області з боксу. Честь Коростеня на змаганнях захищали вихованці боксерського клубу ,,Ринг” під керівництвом тренера Салея Ярослава Юхимовича, пише korosten-rada.gov.ua. За результатами змагань, золоті нагороди здобули:
– Волківський Костянтин (вагова категорія 80кг);
– Близнюк Павло (вагова категорія 63кг);
– Василюк Микола (вагова категорія 70кг);
– Грищенко Ігор (вагова категорія 81кг);
– Денісов Володимир (вагова категорія 52кг).
Срібними призерами чемпіонату стали:
– Бонусь Іван (вагова категорія 36кг);
– Волківський Володимир (вагова категорія 40кг);
– Вакуленко Данііл (вагова категорія 46кг);
– Дариєнко Микола (вагова категорія 52кг);
– Данченко Антон (вагова категорія 69кг);
– Корнійчук Дарина (вагова категорія 54кг);
– Стужук Сергій (вагова категорія 62кг);
– Невмержицький Володимир (вагова категорія 57кг);
– Буров Андрій (вагова категорія 62кг).
Бронзу вибороли:
– Мельник Карина (вагова категорія 57кг);
– Марковський Богдан (вагова категорія 57кг);
– Марковський Михайло (вагова категорія 42кг);
– Салей Ілля (вагова категорія 54кг);
– Сергієнко Юлія (вагова категорія 64кг);
– Дідковський Кирил (вагова категорія 51кг);
– Ковальчук Костянтин (вагова категорія 50кг).
Вітаємо наших спортсменів!
Читайте також: Юлія Єлістратова підняла український прапор в Константі
