Коростенці показали хороші результати на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби

18.11.2019

У Хмельницькому проходив Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2003/2005 років народження, імені Богдана Хмельницького, участь у якому взяли понад 300 учасників з усіх регіонів України та команда з Молдови.

Коростень на змаганнях представляли вихованці Коростенської філії Житомирської ДЮСШ з боротьби під керівництвом тренера Гулакова Богдана Анатолійовича, повідомляє Офіційний сайт міста Коростеня.

За результатами змагань серед дівчат у ваговій категорії 53кг, Дмитренко Валерія в 1/4 фіналу у завзятій боротьбі поступилася діючій чемпіонці Європи (7-6), а у поєдинку за ІІІ місце здобула перемогу у спортсменки із Запоріжжя.

У цій же ваговій категорії Марченко Софія впевнено почала з перемоги в 1/4 над спортсменкою з Донецької області, а у півфіналі, виграючи по ходу зустрічі, через прикру помилку не змогла продовжити боротьбу за медалі.