На Всеукраїнських змаганнях зі спортивної ходьби коростенці здобули призові місця

06.11.2019

У Мукачеві проходили Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби ,,Кубок Карпат”.  Коростенці здобули призові місця.

Коростень на змаганнях представляли вихованці відділення легкої атлетики КДЮСШ Житомирської обласної організації ФСТ ,,Колос” під керівництвом тренера Суслова Віктора Миколайовича. За результатами змагань, учень міської гімназії Суслов Павло посів першу сходинку п’єдесталу, долаючи дистанцію 5000м, учні міського ліцею Мосійчук Дарина та Мосійчук Ярослав, долаючи дистанцію 3000м, також стали першими. Учень НВК №12 Орищенко Олег, долаючи дистанцію 3000м, дістався фінішу третім, пише korosten-rada.gov.ua.