Компанія UPG увійшла в топ-100 найдорожчих брендів України

02.12.2019

Журнал НВ і компанія MPP Consulting склали рейтинг найдорожчих брендів країни. Компанія UPG зайняла в рейтингу 97 позицію.

За минулий рік «золота сотня» українських торгових марок додала в ціні 4,7%. Сумарна вартість ста найдорожчих національних торгових марок перевищує $6,2 млрд. (Мова про оцінку вартості брендів, а не про капіталізацію компаній, яким вони належать. Більш детально про методологію в кінці статті – НВ Бізнес). Более подробно о методологии — в конце статьи — НВ Бизнес) Для порівняння — це рівно в півтора рази менше, ніж статки Ріната Ахметова, першого номера іншого рейтингу НВ — топ-100 найбагатших українців.

Трійка лідерів рейтингу за рік не змінилася: нагорі списку як і раніше Моршинська ($550 млн), Нова пошта ($310 млн) і Rozetka ($302 млн). Компанія UPG в рейтингу найдорожчих брендів України зайняла 97 позицію.

Як це рахували. Вартість кожного бренду розраховувала компанія MPP Consulting.

Методологія оцінки заснована на фінансових результатах компаній — власників марок, а також на факторах, які можуть впливати на вартість бренду, — географічне покриття продажів, технологічна складова, продукція, що випускається, а також інвестиційна привабливість галузі.

Читайте також: На Київському шосе встановили новий радар фіксації швидкості руху

newday.org.ua

 

Компанія UPG увійшла в топ-100 найдорожчих брендів України