«Коли дізнаюсь якусь класну новину, відразу хочеться розповісти в ефірі»: Аліна Ласкава – радіоведуча NewDay FM

14.06.2021

Аліна Ласкава – ведуча радіостанції NewDay FM – ще студенткою телефонувала на радіо і вигравала конкурси, її впізнавали за голосом. Тепер вона в ефірі формує позитивний настрій і дарує його іншим.

У 17 років Аліну не взяли працювати на радіо. Але це не зупинило дівчину і вона таки влаштувалася на «ефемку». Згодом була декретна відпустка, і через роки знову повернулася до мікрофона. Розповідає, що адаптуватись було зовсім нескладно.

«Це як їздити на велосипеді, – порівнює Аліна. – Один раз навчився і вже вмієш все життя».

Ведуча ефіру розповідає, що коли дізнається якусь цікаву новину,   терміново хоче розповісти в ефірі. Усі слова відразу підбираються самі.  Якщо новина справді класна, люди реагують: телефонують поза ефіром і розповідають, що і в них таке траплялося. Або ж навпаки не погоджуються і кажуть свою думку.

«Я не приходжу на роботу із настроєм, я його створюю. Не можна говорити без посмішки, бо це дуже чути. Умикаю мікрофон і настрій підіймається», – розповідає про ефір Аліна.

Найпоширеніший стереотип про роботу на радіо: радіоведучі прописують собі всі тексти. Або ж є якісь люди, які пишуть усе замість них.

«Особливо ж нічого не пропишеш, є якісь заготовки, а інше – це розмова, живе спілкування», – каже Аліна.

На відміну від своєї колеги Анастасії Галицької, якій на NewDay FM до вподоби ранкове шоу «Новий день», Аліна Ласкава більше любить обіднє шоу «Привіт в обід». Тоді можна працювати в парі – і ефір виходить цікавішим і веселішим. А ще саме в обід можна поділитися зі слухачами різними кулінарними новинками, які Аліна особисто готує і частує колег.

Проговорити в ефірі може навіть до 9-ти годин. Без радіо Аліні дуже не вистачає спілкування. А після ефіру відчуття, ніби щойно відіграла концерт – суцільне задоволення:

«У голові постійно багато думок, їх хочеться висловлювати. Мені здається, якщо не буде радіо у моєму житті, почну вести блог і говоритиму туди (сміється – ред.)»

Який секрет ранкового пробудження радіоведучої? Пробіжка. Аліна Ласкава бігає на дистанції до 10-ти кілометрів і роботу на радіо також порівнює зі спортом, бо приносить задоволення.

Надія Маєвська

Читайте також: Анастасія Галицька про роботу ведучою на NewDay FM: «На радіо відпочиваю від буденності»

newday.org.ua