Екс-нардепа Пашинського взяли під варту

08.10.2019

Суд взяв нардепа 8-го скликання від “Народного фронту” Сергія Пашинського під варту до 4 грудня. Його підозрюють у нанесенні тяжкого тілесного ушкодження громадянину В’ячеславу Хімікусу. Пашинський вистрілив йому в ногу у 2016 році, повідомляє ТСН.

Рішення ухвалили 7 жовтня. Про таку форму запобіжного заходу клопотало Державне бюро розслідувань. Сторона обвинувачення просила взяти екс-нардепа під варту з огляду на те, що він може впливати на свідків або виїхати закордон.

Сам Пашинський назвав таке рішення суду “злочинним”. “Сьогодні ви бачили Портновське правосуддя… Я зроблю все, щоб ці злочинці, які сьогодні вчинили злочин, про це пожаліли… Матеріали справи сфальшовані. Суддя пішла на порушення всіх чинних норм законодавства”, – заявив він.

Як відомо, Пашинському оголосили підозру за подіями 31 грудня 2016 року, коли той вистрілив у ногу В’ячеславу Хімікусу. Водночас Пашинський не сумнівається у своїй правоті і законності свого вчинку.

Нагадаємо, 31 грудня 2016 року Сергій Пашинський з дружиною в темну частину доби мало не врізався в авто, яке зламалося на дорозі. Двоє чоловіків в цей момент намагалися відтягнути машину з проїжджої частини. Почалася словесна перепалка, яка закінчилася тим, що Пашинський погрожував пістолетом одному з чоловіків, який у відповідь начебто розбив об голову депутата пляшку слабоалкогольного напою.  Пашинський вистрілив В’ячеславу Хімікусу в ногу. 

Читайте також: Бензин Курченка: як партнер Пашинського обікрав державу на мільйони

newday.org.ua

Екс-нардепа Пашинського взяли під варту