Дві бердичівські баскетболістки зіграли у складі збірної України

04.11.2019

Бердичівські баскетболістки, представниці ДЮСШ імені Віталія Лонського та вихованки Катерини Побережної, продовжують успішно виступати в Європейській баскетбольній лізі. Дві бердичівські баскетболістки зіграли у складі збірних України,пише rio-berdychiv.info.

У складі збірної до 16 років на етапі Європейської юнацької баскетбольної ліги в Латвії зіграла Анастасія Венжик, а у складі збірної до 15 років на етапі Європейської юнацької баскетбольної ліги в Словаччині зіграла – Поліна Корбут.

Суперниками збірної до 15 років були дві команди зі Словаччини, по одній з Латвії, Польщі та Чехії. Наша команда виступає в другому дивізіоні категорії U-17. Єдину перемогу на етапі українки здобули в поєдинку з польськими суперницями. Бердичівлянка Поліна Корбут за статистикою стала однією із кращих у складі збірної України.

Збірна до 16 років зіграла п’ять поєдинків. Суперниками були команди з Фінляндії, Словаччини, Норвегії, Люксембургу та Швеції. У чотирьох поєдинках брала участь бердичілянка Анастасія Венжик.

Проводиться набір дівчаток для зайняття баскетболом віком 2010-2011 років народження та молодших. За детальнішою інформацією звертатися за телефоном: (093)762-63-04 або у ДЮСШ імені Віталія Лонського (вул. Європейська, 35).

Читайте також: Коростенець виборов бронзу на турнірі з вільної боротьби

newday.org.ua

Дві бердичівські баскетболістки зіграли у складі збірної України