COVID-19 на Житомирщині: за добу виявили 113 нових випадків, 1 хворий помер
За минулу добу (16 вересня) на Житомирщині коронавірус виявили ще у 113 жителів області, 1 хворий помер. Загалом лабораторним шляхом вже підтверджено 4 656 випадки інфікування COVID-19.
Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.
Серед усіх інфікованих COVID-19 вже одужали 2 358 осіб (0 осіб одужали за минулу добу).
За 16 вересня нові випадки захворювання на коронавірус зареєстровано у:
Овруцькому – 28 нових випадків;
м. Житомирі – 28 нових випадків;
Бердичівському – 13 нових випадків;
Житомирському – 11 нових випадків;
Коростишівському – 10 нових випадків;
Новоград-Волинському – 9 нових випадків;
Ружинському – 5 нових випадків;
Романівському – 3 нові випадки;
Попільнянському – 2 нові випадки;
Коростенському – 1 новий випадок;
Баранівському – 1 новий випадок;
Пулинському – 1 новий випадок;
Черняхівському – 1 новий випадок.
Нагадуємо, на Житомирщині вже зареєстрований 89 летальних випадків COVID-19 (минулої доби помер житель Житомира).
