COVID-19 на Житомирщині: за добу – 78 нових хворих, троє – померли
За минулу добу (31 серпня) на Житомирщині коронавірус виявили ще у 78 жителів області, троє хворих померли, 48 – одужали. Загалом лабораторним шляхом вже підтверджено 3 382 випадки інфікування COVID-19.
Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.
Серед усіх інфікованих COVID-19 вже одужали 1 902 особи (48 осіб одужало за минулу добу).
За 31 серпня нові випадки захворювання на коронавірус зареєстровано у:
м. Житомирі – 20 нових випадків;
Овруцькому районі – 17 нових випадків;
Коростенському районі – 13 нових випадки;
Бердичівському – 11 нових випадків;
Житомирському – 5 нових випадків;
Лугинському – 4 нові випадки;
Олевському – 3 нові випадки;
Малинському – 2 нові випадки;
Баранівському – 1 новий випадок;
Ємільчинському – 1 новий випадок;
Ружинському – 1 новий випадок.
Нагадуємо, на Житомирщині вже зареєстрований 68 летальних випадків COVID-19 (за минулу добу померли троє хворих: з Баранівського, Ружинського і Попільнянського району).
