COVID-19 на Житомирщині: 19 нових хворих, 22 – одужали

16.07.2020

За минулу добу (15 липня) в Житомирській області діагностовано 19 нових випадків захворювання на COVID-19, що підтверджено лабораторними дослідженнями.

Про це повідомив «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Усього в області від початку епідемії на коронавірусну інфекцію захворіло 1 тис. 569 жителів області.

За 15 липня коронавірус підтвердили у:

•            м. Житомир –4 нових випадки;

•            Житомирський – 2 нових випадки;

•            Коростенський – 6 нових випадків;

•            Малинський – 1 новий випадок;

•            Черняхівський – 3 нові випадки;

•            Лугинський – 3 нові випадки.

Водночас зафіксовано 22 випадкм одужання впродовж минулої доби, 14 з яких – в обласному центрі.

Усього від початку епідемії перехворіло та одужало від коронавірусної хвороби 1 тис. 228 пацієнтів. Від ускладнень, викликаних вірусом COVID-19, від початку пандемії померло 34 пацієнти.

Читайте також: У Житомирі відновлюють планову госпіталізацію

newday.org.ua