COVID-19 на Житомирщині: 19 нових хворих, 22 – одужали
За минулу добу (15 липня) в Житомирській області діагностовано 19 нових випадків захворювання на COVID-19, що підтверджено лабораторними дослідженнями.
Про це повідомив «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України».
Усього в області від початку епідемії на коронавірусну інфекцію захворіло 1 тис. 569 жителів області.
За 15 липня коронавірус підтвердили у:
• м. Житомир –4 нових випадки;
• Житомирський – 2 нових випадки;
• Коростенський – 6 нових випадків;
• Малинський – 1 новий випадок;
• Черняхівський – 3 нові випадки;
• Лугинський – 3 нові випадки.
Водночас зафіксовано 22 випадкм одужання впродовж минулої доби, 14 з яких – в обласному центрі.
Усього від початку епідемії перехворіло та одужало від коронавірусної хвороби 1 тис. 228 пацієнтів. Від ускладнень, викликаних вірусом COVID-19, від початку пандемії померло 34 пацієнти.
Читайте також: У Житомирі відновлюють планову госпіталізацію
