Серіал “Чорнобиль” отримав 3 премії Emmy

23.09.2019

Серіал “Чорнобиль” компанії НВО отримав три премії на 71-й церемонії вручення нагород в галузі телебачення Emmy, яка відбулася 22 вересня у Лос-Анджелесі.

“Чорнобиль” удостоєний премії за режисуру міні-серіалу або фільму (Йохан Ренк), сценарій міні-серіалу або фільму (Крейг Мейзін) і як кращий мінісеріал, повідомляє Hollywood Reporter.

Emmy – найпрестижніша в США телевізійна премія. Присуджується Академією телевізійних наук і мистецтв за передачі, що транслюються в вечірні години найактивнішого перегляду.

Читайте також: Володимир Арешонков в парламенті став на захист чорнобильців

newday.org.ua