Зливневі дощі затопили вулиці у Житомирі
У Житомирі зливневі дощі затопили вулиці та тротуари. Над ліквідацією наслідків негоди працювали чотири бригади комунальників.
Про це Суспільному Житомир розповів керівник міського комунального підприємства “Експлуатація штучних споруд” Віталій Ролінський.
Дослівно: “На вулицях Покровська — Грушевського, як завжди, підтопило. Є проблема у 25-му дитсадку, там зараз працюють люди. На Корбутівці біля Житомирської політехніки теж підтопило, тому що дуже багато води змивається. Великі потоки води несуть із собою і сміття, яке забиває зливоприймальні решітки, в деяких місцях навіть труби, тому дуже важко і дуже багато роботи“, — розповів Віталій Ролінський.
За його словами, решітки вручну очищаються від сміття.
“Там, де потрібно, трубопроводи промиваються гідродинамічною машиною “Кротом”. Людей маловато, звісно, зараз виїжджає вже четверта машина з бригадою, які займатимуться усуненням засмічення і спуском води“, — повідомив Віталій Ролінський.
